Oto Pratik Konya

Oto Pratik Konya

Otopratik nedir?

Uyaraslan otomotıv tarafından 2019 yılında  Konya'da faaliyete geçirilmiş olan otopratik  markası, Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik pazarında lider firma konumunda olan Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından oluşturulmuştur.  Otopratik, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği bir mağazalar zinciridir.  Müşterilerine her marka araç için  güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlarla servis hizmetini buluşturmayı kendine amaç edinmiştir. Otopratik Uyaraslan'da her marka aracınıza; bakım, onarım, lastik, elektrik, kaporta-boya, boya koruma-seramik kaplama, akü gibi hizmetleri tek çatı altından sağlayabilirsiniz.  

Brisa ve Otopratik

Ülkemizde, tüketicilerin araçlarıyla ilgili hizmet alabilecekleri noktalarda tarihsel olarak bir ayrışma söz konusudur. Otomotiv satış sonrası hizmet sektöründe yetkili servis, özel servis, oto tamirci, lastikçi, jantçı, akücü, yedek parçacı gibi birbirinden ayrı olan pek çok farklı türde hizmet noktası bugün tüketicilere ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmak için faaliyet göstermektedir.

Giderek hızlanan bir çağda aslında tek bir araçla ilgili olan farklı hizmetleri böylesine farklı noktalardan almak giderek pratik olmaktan uzaklaşmaya başlamıştır. Bu ihtiyacı fark eden ve otomotiv satış sonrası piyasasındaki müşterilerine daha geniş yelpazede ürün ve hizmet sunmak isteyen Brisa, tüm bu hizmetlerin tek noktadan karşılanabileceği Otopratik konseptini yaratmıştır.

Detaylı bilgi, güncel kampanyalar ve otopratik resmi sitesi için tıklayınız. 

(www.otopratik.com.tr